www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
یکشنبه 3 تیر 1397
سه شنبه 22 اسفند 1396 , 13:12
اورژانس برق در کرمان راه اندازی شد
مدیرعامل شرکت اورژانس برق کرمان گفت: اورژانس برق برای نخستین مرتبه در شهر کرمان راه اندازی شده است و خدمات خود را بطور شبانه روزی ارائه می کند.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از ایرنا، محسن سام زاده کرمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: خدمات اورژانس برق کرمان در راستای کارآفرینی جوانان و خدمت رسانی و رفاه بهتر به شهروندان انجام می شود.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه شهروندان برای رسیدگی به مشکلات مربوط به برق در داخل منزل و محیط کار از اداره برق خدمات درخواست می کردند و این اداره تنها موظف به ارائه خدمات تا پشت کنتور بود، اورژانس برق خدمات رسانی پس از کنتور برق را بر عهده گرفته است.
مدیرعامل شرکت اورژانس برق کرمان بیان کرد: این شرکت خدمات رسانی جزئی و کلی را در دستور کار خود دارد و شهروندان در هر ساعت از شبانه روز می توانند با شماره 3621 تماس بگیرند و از خدمات مورد نیاز بهره ببرند.
وی با اشاره به طراحی اپلیکیشن برای اورژانس برق کرمان افزود: در آینده نزدیک خدمات اورژانس برق کرمان به شهرهای دیگر استان نیز گسترش پیدا می کند.
سام زاده کرمانی اظهار کرد: در حال حاضر 40 نفر اشتغالزایی در اورژانس برق کرمان انجام شده است که با استفاده از هشت دستگاه خودرو که به تجهیزات کامل مجهز شده خدمات سانی خود را انجام می دهند.
وی با اشاره به مقرون به صرفه بودن خدمات اورژانس برق گفت: صرفه جویی در وقت و هزینه از جمله مزایای استفاده از خدمات این شرکت است و تمامی هزینه های دریافت شده طبق تعرفه های مصوب شرکت برق و اصناف است.
مدیرعامل شرکت اورژانس برق کرمان تصریح کرد: خدمات رسانی به شهروندان از خدمات خرد و کوچکی مانند تعویض لامپ تا خدمات تخصصی برق را شامل خواهد شد که توسط متخصصان مجرب انجام می شود.
Copyright © 2017. All right reserved