www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
یکشنبه 3 تیر 1397
سه شنبه 22 اسفند 1396 , 13:17
استاندار کرمان در ستاد خدمات سفر استان خواستار شد:
اخذ تدابیر ویژه برای کاهش تلفات جاده ای استان کرمان در ایام نوروز
استاندار کرمان با تاکید بر افزایش ایمنی جاده ها توسط دستگاه های متولی، گفت: باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود تا امسال تلفات جاده ای در استان کمتر باشد.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی صبح امروز 22 اسفندماه در جلسه ستاد خدمات سفر استان کرمان افزود: ایام نوروز فرصتی برای استان کرمان است که کسب و کار مردم بهتر می شود و علاقمندان به استان از ظرفیت های فرهنگی، تاریخی و طبیعت گردی استفاده می کنند و باید دستگاه های اجرایی از این فرصت استفاده نمایند.
وی با اشاره به مسائل مطرح شده درباره ترمینال مسافربری شهر کرمان، افزود: ترمینال محل استفاده عمومی مردم است و سرمایه گذاری صورت گرفته و باید مشکلات حل شود.
رزم حسینی با اشاره به حضور 3 میلیون مسافر در استان کرمان در نوروز سال گذشته، تصریح کرد: ما مسئولان و دستگاه های اجرایی باید زمینه راحتی هرچه بیشتر مسافران را فراهم کنیم.
وی با تاکید بر پخش تبلیغات از شبکه های سراسری صدا و سیما و مرکز استان برای جذب گردشگران در ایام نوروز، بیان کرد: بیش از سه برابر ظرفیت های اقامتی مربوط به آموزش و پرورش است و باید این نهاد در زمینه افزایش امکانات تلاش کند.
استاندار کرمان با تاکید بر افزایش ایمنی جاده ها توسط دستگاه های متولی، اظهار کرد: باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود تا امسال تلفات جاده ای در استان کمتر باشد.
Copyright © 2017. All right reserved