www.KermaneMajazi.com
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
پنجشنبه 28 تیر 1397
پنجشنبه 2 فروردین 1397 , 08:31
با حضور معاون اول رییس جمهور؛
اولین واحد بازسازی شده روستای زلزله زده گورک تحویل داده شد
با حضور معاون اول رییس جمهور، رییس ستاد بحران کشور، رییس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی، معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار، معاون عمرانی استاندار کرمان و مسئولین محلی و استانی، اولین واحد بازسازی شده روستای زلزله زده گورک بخش کوهساران تحویل داده شد.
 به گزارش بخش اطلاع رساني کرمان مجازي به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، "سیدمصطفی آیت اللهی موسوی" معاون عمرانی و فنی استانداری کرمان صبح امروز در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: در زلزله های سال گذشته که در منطقه هجدک به وقوع پیوست 200 واحد تیپ یک و دو در منطقه کوهساران شهرستان راور دچار خسارت شدند.
وی با بیان این مطلب که امروز یک واحد بازسازی شده تحویل داده می شود،  تصریح کرد: عملیات بازسازی 20 واحد در این منطقه در مرحله نازک کاری است، ضمن آنکه 10 واحد در کوهبنان نیز در این مرحله از ساخت قرار دارند.
موسوی با اشاره به اینکه امروز نیز همزمان با حضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اولین واحد بازسازی شده در منطقه زلزله زده کوهبنان نیز تحویل داده خواهد شد، عنوان کرد: در منطقه کوهبنان نیز 500 واحد تیپ یک و دو ارزیابی شده که در اولویت ساخت هستند
 

Copyright © 2017. All right reserved